Nová řada přírodních deodorantů bez hlíníku!

Přírodněji už to nejde... Vytvořili jsme zcela novou řadu přírodních deodorantů bez hliníku! Deodorant Vás dokáže velmi dobře chránit proti pachu a potu...

Je zcela na přírodní bázi a je složen z kokosového oleje a bambuckého másla. Přirozené antibakteriální účinky kokosového oleje jsou umocněny vyváženou směsí esenciálních olejů. Deodoračními přísadami jsou jedlá soda a jemný kukuřičný škrob (nedoporučujeme osobám přecitlivělým na jedlou sodu)

Stačí nanést malé množství do podpaží. Můžete i opakovaně deodorant nanášet dle potřeby. Nezanechává žádnou stopu na oblečení a nemáte pocit mastnoty. Je velmi příjemný a svým složením ochraňuje pokožku v podpaží.

Někdo může namítnou, že podpaží je jen malá část našeho těla, kde zabraňujeme pocení a vlastně o nic nejde a všichni co čtou složení antiperspirantů dost přehánějí, ale proč tedy taková panika a diskuze kolem složení antiperspirantů?

Věděli jste: že se v podpaží nachází zhruba asi 40 mízních uzlin. Do podpaží u žen navíc směřuje laterální výběžek prsní žlázy a směřují tam i lymfatické cévy z prsní oblasti? Kůže je v podpaží navíc velmi tenká a to co proniká do podpaží a dále má nemalý vliv na rovnováhu celého organismu. Pouze zjednodušeně napsáno.

Poznámka: Nejedná se o antiperspirant, tj. nezabraňuje pocení, pouze ho zmírňuje. Deodorant je vhodný i pro muže.